Access Attractive Bodrum Villas for Sale and Savour the Bodrum Nightlife!

İlanları karşılaştırın

Cazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

Cazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

ACazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

Bodrum gece hayatı oldukça hareketlidir ve Türkiye’de İstanbul’dan sonra 2. sırada yer almaktadır. Bodrum’da Türkiye’nin diğer yerleriyle karşılaştırıldığına metrekare başına düşen bar sayısı oldukça yüksektir. Bu mekanlardan birçoğu benzersiz deniz ve kale manzarasına sahiptir. Ama aynı zamanda özel bir eğlence arayanlar için birinci sınıf kulüpler de vardır. Bu mekanlarda sürekli olarak eğlenmek isterseniz Bodrum satılık emlak seçeneklerine göz atabilirsiniz. Sizin için bu mekanların bazılarını seçtik.

Bodrum Gece Hayatı 1 Halikarnas Kulübü

Efsanevi Halikarnas Kulübü Bodrum’un ve dünyanın en iyi kulüplerinden biri olarak kabul edilmektedir. 1979 yılında açılan Halikarnas kısa süre içerisinde Bodrum ve Türkiye’nin gece hayatının en önemli mekanı haline geldi. Mükemmel konumu, dünya klasmanında eğlencesi, göz alıcı şovları ve lüks atmosferi sayesinde Halikarnas benzersiz olmasının yanı sıra dünyanın en büyüleyici kulüplerinden biridir. Bodrum’da satılık villalardan birini alarak bu benzersiz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Halikarnas 35 yıldan uzun süredir en iyi sanatçılar, DJler ve ünlülerle Bodrum’un gece hayatının merkezindedir. Halikarnas Kulübü, her gece misafirlerine farklı bir şov sunmaktadır.

Bu muhteşem şovların arkasında modern ses sistemi, LED aydınlatma, 3D görseller, su ekranları, çılgın kıyafetler ve koreografiler yer almaktadır. Halikarnas şovları küresel şov dünyasında en ünlü koreograflar olan Gary Lloyd ve Arthur Gourounlian tarafından yönetilmektedir. Dünyanın farklı köşelerinden özel olarak seçilen dansçılar, şov kızları ve akrobatlar Halikarnas misafirlerini eğlendirmek için toplanmıştır. En ii Bodrum satılık villa seçeneklerine erişin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Halikarnas Kulübünün göz alıcı eğlencesine ek olarak burada Fransız şefler tarafından hazırlanan lezzetli ve benzersiz yemekler de sunulmaktadır. Bodrum’da satılık evler, bu gibi benzersizliklerin tadını çıkarmanız için ilk adımı sunmaktadır.

Access Attractive Bodrum Villas for Sale and Savour the Bodrum Nightlife

Bodrum Gece Hayatı 2 Club Catamaran

Katamaran üzerinde yüzen bu gece kulübü Bodrum’un en popüler mekanlarındandır. Her hafta İstanbul ve diğer büyük şehirlerden gelen sosyete, Türk TV, sinema, tiyatro yıldızları ve magazin ve müzik figürleri için partiler düzenlenmektedir. Yaz sezonu boyunca bu katamaran moda şovları, medya partileri ve CD lansmanları gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Partilerin birçoğu lazer ışık sistemi ve güçlü ses sistemi ile ana güvertede gerçekleştirilmektedir. Güvertenin altında toplam 6 var, lounge ve transparan dans pisti vardır. Eğlence go-go kızları ve erkekleri ve benzersiz drag şovlarıyla sunulmaktadır.

Club Catamaran 1500 misafir kapasitesiyle yüzen bir kulüp olarak tasarlanmıştır.

Bodrum Gece Hayatı 3 Küba Bar

Küba Bar, parti yapmayı seven Türk sosyetesi arasında oldukça popüler bir mekandır. Gecenin ilk saatleri restorandaki yemekle başlamaktadır. Ama gece ilerledikçe mekan Latin, Caz, Etnik ve Chillout House müziği ile dolmaktadır.

Küba Bar yüzlerce yıllık ağaçların çevirdiği tarihi taş bir evde yer almaktadır. Seçkin dekorasyonu ve yüksek kaliteli müziğine ek olarak mekan şehrin sembolü olan kale manzarası da sunmaktadır.

Tüm yıl boyunca açık olan restoran kısmında makarnadan ete balıktan deniz ürünlerine kadar Akdeniz mutfağının tüm seçenekleri sunulmaktadır. Kulüp dış mekanda yer almaktadır. Her saat başında DJ klasik cazdan kulüp müziğine kadar farklı tarzları çalmaktadır. Yine de mekanın odak noktası Latin Amerika ritimleridir.

Bu mekan oldukça popüler olduğu için rezervasyon yapmak önerilir. Otopark mevcuttur. Bodrum gece hayatından bütünüyle faydalanmak için Bodrum satılık villa seçeneklerine göz atın.

Benzer Haberler

Bodrum Satılık Villalar: Bodrum Restoranlarında Yemek Keyfi

Bodrum En İyi Restoranlar Söz konusu yemek olduğunda Bodrum sizi oldukça memnun edecek. Bu...

Okumaya Devam..

Bodrum’da Satılık Evler: Bodrum Marinaları Avantajları

Bodrum Marinaları: Muhteşem koylarıyla Bodrum yarımadası birçok yat sahibi için çok...

Okumaya Devam..

Sattigitti, 17. Dubai Global Gayrimenkul Fuarına Katıldı

Sattigitti, 17. Dubai Global Gayrimenkul Fuarına Katıldı Cityscape Global geçtiğimiz...

Okumaya Devam..

Yazıya yorum yapın

WhatsApp chat