Bodrum Gümüşlük Satılık Yazlık, Satılık Otel Bodrum | SATTIGITTI Türkiyede Emlak Portalı

Fiyat Aralığı: » -

İlanları karşılaştırın

$1,222,420

YALIKAVAK KÜDÜR’DE DENİZ MANZARALI SATILIK APART

Yalıkavak Belediyesi, Yalıkavak Mahallesi, 48990 Bodrum/Muğla Province, Turkey

Oda: 16

Otel

ibrahimcecenemlak

7 ay önce

$1,222,420

Oda: 16

Otel

7 ay önce

$1,061,520

TORBA’DA SATILIK BUTİK OTEL

Bodrum, Muğla Province, Turkey

Oda: 50m²: 353

Otel

Sinpa Emlak

7 ay önce

$1,061,520

Oda: 50m²: 353

Otel

7 ay önce

Daire, İstanbul Emlak, Otel, Ticari

Mehmet Dogan

10 ay önce

Daire, İstanbul Emlak, Otel, Ticari

10 ay önce

$453,000

Oda: 2Salon: 1m²: 120

Daire, İstanbul Emlak, Otel, Villa

Mehmet Dogan

11 ay önce

$453,000

Oda: 2Salon: 1m²: 120

Daire, İstanbul Emlak, Otel, Villa

11 ay önce

Sattigitti.com Aracılığıyla Bodrum’de Mükemmel bir Otel Satin Alabilirsiniz

Bodrum’de emlak piyasası hızla yükselmekte. Türkiye Avrupa ve Orta Doğu arasında yaklasik 80 milyon insana sahiptir. Türkiye hem Avrupa hem de Orta Doğu emlak piyasasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Türkiye’deki yabancı alıcılar ve yatırımcılar sayesinde de emlak piyasası büyümeye devam etmektedir.

Sattigitti.com: Değerli Hizmetler, Güvenilir Emlak Platformu

Eğer Bodrum gümüşlük satılık yazlık arıyorsanız Sattigitti.com en doğru tercihtir. Bu Emlak Portali, özellikle Istanbul ve Bodrum yarımadasında ücretsiz emlak Ilanlari sunan ve yurtdisindan bile alıcıların türkiye ´deki Emlak piyasasina erişimi sağlayan hem Türkce hemde İngilizce emlak portalıdir. Burasi, alıcı, satıcı, ajans, inşaat şirketi ve mülk sahibi gibi herkes için Gayrimenkullerini satisa veya kiraya sunabilecekleri bir ortam sagliyor. Eğer ilgi çeken kira fiyatlari veya uygun fiyatlı konaklama imkanlari arıyorsanız, size yardımcı olabilecek Emlak portali yine Sattigitti.com ´dur.

Emlak Yükselişinden Faydalanin

Türkiye Emlak anlaminda yıldırım hızında büyümektedir. Altyapı gelismeleri, önemli tesislerin kurulmalari ve en iyi ulaşım ağı imkanlari ile Türkiye yatırımcılara veya Gayrimenkul sahiplerine benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’deki Emlak piyasasi fırsatlarindan faydalanın. Eğer İstanbul ve Bodrum gibi lider yerlerde otel veya ticari alan arıyorsanız size sattigitti.com Emlak Portali yardımcı olabilir. Sattigitti.com sayesinde hayallerinizdeki satılık otel Bodrum sadece bir tık uzağınızda. Tüm süreçlerde ve son seçimi yapmanızda yardımcı olabilicek Sattigitti.com’da hem alıcılar hem de satıcılar tüm imkanlardan yararlanabilirler.

WhatsApp chat