Bodrumda Daireler: Satılık Daireler Bodrum, Turkey | Bodrum Merkez Satılık Daire

Fiyat Aralığı: » -

İlanları karşılaştırın

$65,597

Satılık Villa Aydın Didim Efeler mah

Efeler Mahallesi, 09270 Didim/Aydın, Turkey

Oda: 4 + 1m²: 150

Villa

Ozgur Gunal

8 ay önce

$65,597

Oda: 4 + 1m²: 150

Villa

8 ay önce

$59,824

Satılık Villa Aydın Didim Efeler mah

Efeler Mahallesi, 09270 Didim/Aydın, Turkey

Oda: 3 + 1m²: 150

Villa

Ozgur Gunal

8 ay önce

$59,824

Oda: 3 + 1m²: 150

Villa

8 ay önce

$131,195

Oda: 3 + 1m²: 160

Villa

Engin YALÇIN

8 ay önce

$131,195

Oda: 3 + 1m²: 160

Villa

8 ay önce

Bodrumda Satılık Daireler İçin En İyi Ilanlar

Sattigitti Bodrumda satılık daireler sunan lider emlak portallarından biridir. Bodrum, Ege kıyısında yer alan ve Türkiye’nin gözde yatırım yerlerinden biri olan kozmopolit bir ilçedir. Ama Bodrum’da en iyi daireyi seçmek artık daha kolay. Yeni İstanbul olarak da adlandırılan ve Türkiyenin ege kıyısında yer alan Bodrumda daire almak isteyen yabancı yatırımcılar seckin bir emlak portalı olan Sattigitti.com’dan bilgi edinebilirler.

Yeni İstanbul: Neden Bodrum En İyisi

İstanbul, Türkiye’nin bir numaralı emlak bölgesidir. Ama Bodrum, dünyadaki hiçbir şehir erişemeyeceği yaşam tarzı sunmaktadır. İstanbul ticari bir merkez olabilir ama elit tatil denildiğinde ilk aklan gelen Bodrum’dur. Benzer şekilde Sattigitti de emlak pazarında ilk akla gelen platformdur. Geniş  bir portföyde değerli projeler sunan bu saygın emlak ajansı bodrum satılık daire için de en iyi seçenekleri sağlamaktadır.

Bodrum Merkez Satılık Daire Yakınında Villalar: Türkiye’nin Güzellikleri

Bodrum’a yakın doğal köyler Yalıkavak ve Palmarina, ülkenin en güzel kesimleri olarak görülüyor. Yalıkavak, çekici plaj yaşamlarıyla tanınan bu köylerin ilkidir ve tepelerle çevrilidir. Palmira Bodrum’un diğer bir gizli kalmış noktasıdır ve dinlenmek için üst düzey resortlar sunar. Bodrum Yarım adası eğlencenin merkezidir ve en iyi konutları isteyen bilinçli ve seçici alıcılar için temel yerleşim yerlerini sunar.

Hayalinizdeki Ev için Güvenli Yatırım

Yatlar, mavi deniz, kulüpler ve otellerle çevrili Bodrum’un değerli konutlarını seçin. Bodrum, gelişimi karşısında zarafetini ve çekiciliğini koruyarak özel komplekslerde seçkin villalar da sunuyor. Güvenli ve güvenilir bir yatırım veya rüya gibi bir ev için, Sattigitti.com’un sundugu bircok gayrimenkul secenekleri ile en iyi firstlari yakalayabilirsiniz. Sattigitti.com ´a göz atin … Bodrum’daki mükemmel bir eve veya yatırıma sahip olma şansını yakalayın.

WhatsApp chat