Istanbul Emlak Yatırımı Yapın ve Türk Vatandaşlığı Alın - Türkiyede Satılık ve Kiralık Emlak

İlanları karşılaştırın

Istanbul Emlak Yatırımı Yapın ve Türk Vatandaşlığı Alın

Istanbul Emlak Yatırımı Yapın ve Türk Vatandaşlığı Alın

Istanbul Emlak Yatırımı Yapın ve Türk Vatandaşlığı Alın

Farklı bir ülkede yatırım yapmak her zaman riskli olabilir. Geçtiğimiz günlerde, Körfez İşbirliği Konseyi ülkeleri ile Katar arasındaki çatlaklar, bir dizi talihsiz olaya yol açtı ve bu da Katar vatandaşlarının üç Körfez ülkelerinden çıkarılmasına neden oldu. Katar vatandaşlarının sınır dışı edilmesi, yalnızca komşu bir devlette yaşamak, çalışmak veya yerleşmek isteyen birçok vatandaşın kariyerlerini, çalışmalarını ve kişisel hayatlarını bozmamakla kalmadı, aynı zamanda kendi ülkelerinde yaptıkları mal ve yatırımlara erişmelerini engelledi. Bunun gibi durumlar büyüyen bir pazara yatırım yapmak için sermayeye sahip olan yatırımcılar için ciddi bir soruna neden olabilir.

Yatırım ile vatandaşlık alınarak bunun gibi pek çok sorun engellenebilir. Dünyadaki pek çok ülke ve özellikle de Avrupa’daki ülkeler yatırımcılara bu gibi fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’de bu akıma dahil olarak $1.000.000 yatırım yapan ve mülkü en az üç yıl elinde tutanlara vatandaşlık vermeye başladı. Aynı yasayla beraber yatırımcılar da iş kurmaya başladılar. Sattigitti sayesinde siz de bu yatırım fırsatlarını öğrenebilirsiniz.

İstanbul emlak yatımı yapmak finansal bağımsızlık ve güvenlik için oldukça iyi bir yaklaşımdır. Mülk ister kira ile gelir elde etmek, ister tatil ister emekliliği geçirmek isterse de yaşamak için alınsın, emlka edinirken mevcut fiyatları konum ve zaman içerisinde değerlenip değerlenmeyeceği önemlidir. Türkiye’de emlak piyasasını araştıran bir anket bu piyasanın son ekonomik krizin hafif etkileri sayesinde 2016 yılına kadar %18 büyüme gösterdiğini buldu.

Belirtilen bu büyümeye ek olarak Türkiye’deki emlak piyasası İstanbul’un tüm şehirlere geniş otobanlarla bağlanarak erişimini arttırmasıyla da gelişim göstermektedir. Yeni otobanlar İstanbul ve İzmir ve Bursa arasındaki mesafelere kısaltacak. Aynı zamanda Sarıyer’e yapılan yeni köprü de şehir için trafiğini azaltacak. Türkiye’nin sağladığı diğer artılardan biri ise 1999 depremi sonrasında kentsel dönüşüme girilerek tüm yeni binaların depreme dayanıklı olarak yapılmasıdır. Eski binalar da dayanıklılık ve güvenliği arttırmak adına yenilenmektedir.

Türkiye’nin dört mevsimi, sıcak insanları ve Doğu ve Batı arasında köprü konumunda olması bu ülkeyi dünyanın dört yanından gelen turistlerin favori tatil rotası haline getirdi. Türkiye’de güneşlenmekten kayak yapmaya kadar tüm aktiviteler bulunmaktadır. Geleneksel ve kültürler arası ağız sulandıran mutfağı, canlı şehirleri ve hareketli gece hayatı da ön plana çıkmaktadır.

Bu nedenle Türkiye’yi ziyaret edin. Türkiye’yi keşfedin ve bu büyüleyici yeri yeni eviniz yapın!

Benzer Haberler

Cazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

ACazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını...

Okumaya Devam..

Bodrum Satılık Villalar: Bodrum Restoranlarında Yemek Keyfi

Bodrum En İyi Restoranlar Söz konusu yemek olduğunda Bodrum sizi oldukça memnun edecek. Bu...

Okumaya Devam..

Bodrum’da Satılık Evler: Bodrum Marinaları Avantajları

Bodrum Marinaları: Muhteşem koylarıyla Bodrum yarımadası birçok yat sahibi için çok...

Okumaya Devam..

Yazıya yorum yapın

WhatsApp chat