Sattigitti At Top Real Estate Fair Dubai Cityscape Global's 17th Edition

İlanları karşılaştırın

Sattigitti, 17. Dubai Global Gayrimenkul Fuarına Katıldı

Sattigitti, 17. Dubai Global Gayrimenkul Fuarına Katıldı

Sattigitti, 17. Dubai Global Gayrimenkul Fuarına Katıldı

Cityscape Global geçtiğimiz günlerde Dubai de dâhil olmak üzere dünyanın önde gelen şehirlerinde 17’nci yılını kutladı. Gelişmekte olan piyasalarda gayrimenkul sektörünün barometresi ve dünya çapında düzenlenen en büyük gayrimenkul faaliyetlerinden biri olarak kabul edilen bu inanılmaz etkinlik, dünya genelindeki gayrimenkul artışını desteklemektedir. Dubai’de düzenlenen Cityscape fuarında, Sattigitti, simgesel gayrimenkul kutlanmasında ve sınırsız yatırım fırsatlarında önemli bir katılımcıydı.

Cityscape Dubai

Lider Gayrimenkul Profesyonelleri ile Tanışıldı

Sattigitti, güncel uluslararası gayrimenkul eğilimlerinden haberdar olmak ve Dubai’deki “Cityscape” fuarındaki iş fırsatlarını değerlendirmek üzere bölgenin en büyük gayrimenkul etkinliğine katıldı. 11-13 Eylül tarihleri arasında 280’den fazla katılımcı ile iletişime geçerek, dünya standartlarında bir konferans programından ve 47.000 endüstri çalışanından bilgi ve fikir edindi.

Real Estate Fair Dubai

Katılımcılar: Dubai’deki En Büyük Gayrimenkul Fuarı için El Ele – Yılın Etkinliği

Fuarın katılımcıları arasında önde gelen kent planlamacıları, mimarlar, tasarımcılar, konut, resmi ve ticari mülk geliştiricileri, yatırım teşvik ajansları, ekonomik kalkınma yetkilileri, şehir tanıtım ajansları ve yetkilileri, bankalar, yatırım şirketleri, finans kurumları, fon yönetimi şirketleri ve özel yatırımcılar vardı. Cityscape Talks, gayrimenkul yatırımını en üst düzeye çıkarmak, pazarlama eğilimlerini tartışmak ve gelecekteki yatırımcılara yönelik satın alımlarla ilgili hassas zamanlı verilerin yayınlanmasına ilişkin ayrıntılı tartışmalar sundu ve bu bölüm etkinliğin en dikkat çekici özelliklerinden birisiydi. Bu fuar ayrıca yeni iş bağlantıları yaratmak ve ziyaretçilerin bilinçli yatırımlar yapmalarını sağlamak için yeni fırsatlar yarattı.

Citycape Real Estate Fair Dubai 2017

Fikir Alışverişi, Yeni Bağlantılar

Bu yılın odak noktası gayrimenkul komisyoncuları, mühendisler, mimarlar ve diğer profesyoneller için önemli temalar üzerinde durulmasıydı. Bu noktada her alanın ana yetkilileri ile daha yakın iletişim içerisinde olmak işin anahtarı olarak öne çıkıyor. “Cityscape” Gayrimenkul Fuarı Dubai’ye, geçtiğimiz yıl 86 ülkeden 38 bin katılımcı geldi ve bunların büyük çoğunluğu yeni iş fırsatlarını değerlendirmek üzere 2017 fuarına tekrar geldi. Bu etkinlik, tek başına 5 milyon dolarlık halkla ilişkiler hacmi yarattı. Fuar, yalnızca yerel değil, aynı zamanda küresel piyasalar için de önemli gayrimenkul eğilimlerini vurgulamaktadır. Lisanslı geliştiricilere de kendi platformlarını pazarlama şansları verildi ve yeni projeler de başlatıldı.

Gayrimenkul sektörü Dubai ekonomi ile bölgesel ve uluslararası ölçekteki küresel emlak eğilimlerini destekler. Bu eğilimler büyük ölçüde bu fuar tarafından belirlenmektedir. Dubai önde gelen dünya şehirlerinden biri olarak uluslararası yatırımcılar ve yerel alıcılar için en iyi seçimdir. Şehir planlamacıları, şehir ve bölge otoriteleri, gayrimenkul yatırımcıları, fon yöneticileri, yatırım şirketleri, GYO’lar, varlık yönetim şirketleri ve gayrimenkul ajansları bu etkinliğin başlıca katılımcılarıydı.

Benzer Haberler

Cazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

ACazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını...

Okumaya Devam..

Bodrum Satılık Villalar: Bodrum Restoranlarında Yemek Keyfi

Bodrum En İyi Restoranlar Söz konusu yemek olduğunda Bodrum sizi oldukça memnun edecek. Bu...

Okumaya Devam..

Bodrum’da Satılık Evler: Bodrum Marinaları Avantajları

Bodrum Marinaları: Muhteşem koylarıyla Bodrum yarımadası birçok yat sahibi için çok...

Okumaya Devam..

Yazıya yorum yapın

WhatsApp chat