Istanbul Gayrimenkulleri ile Kârlı Yatırım - Türkiyede Satılık ve Kiralık Emlak

İlanları karşılaştırın

Istanbul Gayrimenkulleri ile Kârlı Yatırım

Istanbul Gayrimenkulleri ile Kârlı Yatırım

İstanbul Gayrimenkul Piyasasında Kazanan Yatırımlar

Sonunda bir gayrimenkul yatırımı yapmaya karar verdiyseniz bunun için en iyi yer Türkiye’nin kalbi İstanbul olacaktır. İstanbul, dünya tarihinin yanı sıra dünya sinemasında da önemli yer tutan ünlü bir şehirdir. James Bond filmlerinin çoğunda yer almıştır. Şehirde film yapımcılarını çeken dünyaca ünlü yerler vardır. Topkapı Sarayı Müzesi, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Mısır Çarşısı gibi yerler filmlerde gördüğümüz çeşitli mekânlar arasındadır. İstanbul’daki bir gayrimenkule yatırım yaptığınızda otomatik olarak elitler kulübüne katılırsınız. Elit olmak lüks ve rahat yaşam tarzı ile ilgilidir. Bunu Marmara Denizi yakınlarındaki tatil yeri olan Silivri’de (şehirden bir saat uzaklıkta) yer alan Klassis Golf Kulübünde veya Kemer Golf ve Country Kulübü’nde (Belgrad orman alanına 30 metrelik bir mesafede) golf oynarken kolayca bulabilirsiniz. Lüks dairenize arabanızla giderken tarih kitaplarından fırlamış İstanbul’un tarihi göz alıcı sokaklarından, güzel çarşılardan geçebilirsiniz.

İstanbul’daki Gayrimenkuller Oldukça Makul Fiyatlıdır

İstanbul gayrimenkulleri, 249.000 dolardan başlayan fiyatları pakete dâhil olan olanaklar ile karşılaştırıldığında cazip geliyor. Rezidanslar, 5 yıldızlı otelin lüks ve konforuna sahiptir. Bu rezidansların vale hizmeti, oda hizmeti gibi bir dizi otel imkânı sağlayan özel apartman konseptine sahip olmasının yanı sıra içlerinde restoran ve alışveriş merkezleri de vardır. Fiyatlar, yere ve bölgeye göre değişmektedir. Örneğin, 230 m2’lik bir yaşam alanı 375 bin dolara, 5 odalı 395 m2’lik bir yaşam alanı 641 bin dolara ve 6 yatak odalı 489 m2’lik villalar 73 bin 900 dolara satılabilmektedir.

İstanbul’daki Apartman Daireleri

İstanbul’da satılık daireler genellikle hızlı gelişen yerlerin sahil kıyısında bulunmaktadır. Kolay ulaşım olanakları ve okullara, kolejlere, mağazalara, restoranlara, bankalara yakınlığı nedeniyle özellikle öğrenciler ve genç aileler arasında popüler olan Beylikdüzü, hızla gelişen bir bölgedir ve hatta yabancı uyruklu kişiler de bu bölgeyi tercih etmektedir. İstanbul’daki apartman daireleri, şehir hayatını, denizin güzelliği ve modern tesislere yakınlığı ile birleştirmektedir.

Daireler merkezi bir konumda olup restoranlar, bankalar okullar gibi sosyal imkânlara yakındırlar. Ayrıca toplu taşıma araçlarına kolayca ulaşılabilir konumdadırlar. Metroya 4 km, TEM otoyoluna 6 km, E-5 karayoluna 3,5 km, havaalanına 17 km. uzaklıktadır. Etrafındaki alışveriş merkezleri arasında Marmara Park, AVM, Migros gibi tesisler yer alır. Bölgedeki iyi okulların bazıları Amerikan Kültür Koleji, Doğa Koleji, Alkey Alman Lisesi, Alkey Alman Anaokulu ve İstanbul International Community Okulu ve benzerleridir.

Son Söz

İstanbul apartman daireleri, deniz kıyısını ve modern yaşam tarzının bir birleşimini sunuyor. Tüm bunlar İstanbul Gayrimenkullerini kaçırılmaması gereken bir yatırım cazibesi haline getiriyor.

Benzer Haberler

Cazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

ACazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını...

Okumaya Devam..

Bodrum Satılık Villalar: Bodrum Restoranlarında Yemek Keyfi

Bodrum En İyi Restoranlar Söz konusu yemek olduğunda Bodrum sizi oldukça memnun edecek. Bu...

Okumaya Devam..

Bodrum’da Satılık Evler: Bodrum Marinaları Avantajları

Bodrum Marinaları: Muhteşem koylarıyla Bodrum yarımadası birçok yat sahibi için çok...

Okumaya Devam..

Yazıya yorum yapın

WhatsApp chat