Gayrimenkul Yatırım Yapmayı Planlarken İstanbul'a Seyahat Etmek - Türkiyede Satılık ve Kiralık Emlak

İlanları karşılaştırın

Gayrimenkul Yatırım Yapmayı Planlarken İstanbul’a Seyahat Etmek

Gayrimenkul Yatırım Yapmayı Planlarken İstanbul’a Seyahat Etmek

Gayrimenkul Yatırım Yapmayı Planlarken İstanbul’a Seyahat Etmek

İstanbul’da Emlağa yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu yeri bir kez ziyaret etmeniz kesinlikle çok önemlidir. İstanbul’a seyahat edeceğiniz mevcut havaalanlarından bahsedelim. Şehir içinde iki havaalanı vardır; Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı ve Bakırköy’deki İstanbul Atatürk havaalanı. İkincisi şehrin Avrupa yakasında yer alır. İstanbul Büyük Havaalanı, yapımı devam eden üçüncü havaalanıdır. Şehrin Avrupa yakasında olduğunu bildiğimiz Arnavutköy semtinde yer alıyor. Havalimanının 2018 yılına kadar faaliyete geçmesi bekleniyor. Dahası, bu havaalanın dünyanın en büyük havaalanı olacağını bilmek harika. 6 pist ve 8 trafik kontrol kulesi olacak. Dünyanın herhangi bir havaalanında olabilecek en iyi güvenlik sistemine ev sahipliği yapacak. 250’den fazla havayolu bu havaalanından işletilecek. Seyahat edenler, ultra modern binada bulunan havaalanında büyük güvenle rekabetçi fiyatlar bulabilir.

İstanbul Havalimanı’nın bulunduğu yerler

Hangi havaalanına seyahat etmek istediğinizi planlamadan önce havaalanlarının konumunu anlamak önemlidir. Bu, tamamen İstanbul’da emlağa yatırım yapmak istediğiniz yere bağlıdır. Türk Hava Yolları, ülkenin bir numaralı havayoludur. 1933’te kurulan bu havayolu, dünyanın tüm rotalarına uçuyor. En eski havayolu şirketlerinden biri olarak, rekabetçi pazarda büyük bir şevk ve hakimiyet elde ettiler. Bir başka hava taşıyıcısı olan Pegasus Havayolları Pendik’tedir. Bu havayolları 1989’un sonlarında kuruldu. Sikar ve Aer Lingus Net isimli iki şirketin birleşmesi ile kuruldu. Bu havayolları, makul hizmetleri için de popüler bir havayoludur. Bunlar, Türkiye’nin tamamının Türk malı olduğu ikinci büyük havayolu şirketleridir. Yalnızca ekonomik seyahatinden ötürü değil, hem Türkiye’de hem de yurtdışına bir çok konumdaki tatmin edici hizmetlerinden dolayı da tercih ediliyorlar.

Sadakat Programları

İstanbul’a hızlı ve ekonomik bir uçuş ayarlamak çok kolay. Üstelik, en uygun olanı seçerek çeşitli zaman çizelgelerinde uçuşlar ayarlayabilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından sunulan bir dizi promosyon paketi var. Örneğin, bu havayolları onlarla tekrar seyahat etmenizi bekleyen bir üyelik sunar. Çok sayıda fayda ve ayrıcalıklı teklifler elde etmenizi sağladığı için, sıkça uçan yolcularına üye olmak uygundur. THY’nin halka açık uçuş kulüplerinden biri Miles and Smiles’dır. Miles and Smiles’da müşteriler, Star Alliance grupları tarafından işletilen uçuşlardaki bir sonraki seyahatte kullanılabilen uçuş milleri kazanabilirler. Pegasus Plus başka bir sadakat kartı programı sunmaktadır. Sık uçuş yapan müşterilerine yine birçok avantaj sunar. Atlas Global, Atlasmiles olarak bilinen bir sadakat programı sunuyor. Kart üyeleri için birtakım özel promosyon teklifleri var.

Şehre hangi sebeple seyahat ederseniz edin; ister tatil için, ya da isterseniz ailenizi ziyaret edin veya İstanbul’da satılık daire arayın, uçuşun rahat ve düzgün olmasını sağlayın. Türk havayolu web sitelerinde bugün bir uçuş planlayın.

Benzer Haberler

Cazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını Çıkarın!

ACazip Bodrum Sayılık Villalarına Erişin ve Bodrum’un Gece Hayatının Tadını...

Okumaya Devam..

Bodrum Satılık Villalar: Bodrum Restoranlarında Yemek Keyfi

Bodrum En İyi Restoranlar Söz konusu yemek olduğunda Bodrum sizi oldukça memnun edecek. Bu...

Okumaya Devam..

Bodrum’da Satılık Evler: Bodrum Marinaları Avantajları

Bodrum Marinaları: Muhteşem koylarıyla Bodrum yarımadası birçok yat sahibi için çok...

Okumaya Devam..

Yazıya yorum yapın

WhatsApp chat