Gayrimenkul - Ücretsiz ilan ver, Satılık ve Kiralık Evler | Sattigitti.com emlak ve yatirim portali

Fiyat Aralığı: » -

İlanları karşılaştırın

Türkiye’de Birinci Kalite Emlak Alım Satım ve Kiralama

Doğru Fiyat. Yüksek olmayan komisyonlar. Sadece Sattigitti’de.

Sattigitti, bir amaç uğruna birçok gurbetçinin ve Türk için kusursuz bir gayrimenkul pazarı haline geldi. Herkese, hayalindeki evi ya da kusursuz bir ofisi listeleme, satın alma veya kiralama fırsatı vermenin doğru seçeneğini sunuyoruz Gayrimenkul yatırımcılarının ihtiyaçlarına göre binlerce alıcı / satıcıya ya da kiracıya erişmek için Sattigitti ile iletişime geçin.

Bir çevrimiçi emlak platformu olarak, mülklerin Türkiye’de getirilme ve satılma biçimine bir değişiklik getiriyoruz. Çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde satın almanız gereken gayrimenkul araçlarını ve bilgilerini seçerek üçüncü parti acentelere olan ihtiyacı ortadan kaldırın ve komisyonlardan büyük tasarruf sağlayın.

Emlağınızı Bedava Listeleyin

Bu hizmeti ev sahiplerine, müteahhitlere, geliştiricilere, inşaat şirketlerine, emlak acentelerine ve temsilcilerine sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Portalımızda herhangi bir ücret ödemeden emlaklarını ücretsiz listeleyebilirler. Portalımıza uluslararası pazardan gerçek alıcılar sağlıyoruz.

Sattigitti her ay binlerce yeni ziyaretçiye ev sahipliği yapmakta, emlağınızın reklamını uluslararası pazarda yapıyoruz.

Neden Sattigitti?

Müşterilerimize uluslararası pazarda rakipsiz fırsatlar sunacak profesyonellik ile alanında lider, tek Türk ve İngiliz emlak portalıyız. Aynı zamanda, elit emlak listelemelerini İngilizce olarak sunan tek Türk gayrimenkul portalıyuz. Tüm gayrimenkul gereksinimlerini karşılamak için kapsamlı bir müşteri yelpazemiz ve sınırsız yeterliğe sahibiz.

Listekeme Ücreti Yok – Kesinlikle Ücretsiz Bir Hizmet

Binlerce farklı kullanıcı ile çok sayıda mülk satışı gerçekleştirdik, siz de onlar gibi herhangi bir listeleme ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bu hizmet %100 ücretsizdir.

Özel Hizmetlerimiz

Artık ilanınızla ilgilenen kullanıcıların bildirimini alacak ve kim olduklarını inceleyebileceksiniz. En iyi alım / satım deneyimini yaşayacağınızı ve zamandan tasarruf edeceğinizi garanti ediyoruz. Çevrimiçi gayrimenkul satın almak, satmak veya kiralamak istiyorsanız, Sattigitti’e katılın ve binlerce potansiyel alıcıya veya çekici projelere tek bir tıkla ulaşın.

Mükemmel Satışı ya da Kiralamayı Yapın!

Sattigitti’de emlağınızı satışa çıkarmak, her ay binlerce potansiyel alıcı için emlağınızı vitrine çıkarmanızı sağlar. Bizimle, mülkünüzü tanıtmak basit ve kolaydır. Artık, listelemeniz için kullanıcı dostu bir arayüze erişebilirsiniz. Hemen başlayın!

Mülkünüzü Nasıl Listeleyebilirsiniz

Sattigitti, evinizin pazarlanabilir hale getirilmesine ilişkin hızlı bir rehber sunmaktadır.

  • Evinizi doğru fiyatlandırmak önemlidir.
  • Onarım ve bakım konularına özen gösterin, böylece bakımlı ve satılabilir bir evi daha cazip hale getirerek daha hızlı satabilirsiniz.
  • Değerleme servislerini kullanın.
  • En iyi sonuçlar için mükemmel bir açıklama yazın ve çekici fotoğraflar çekin.

Listelerime hizmetimiz, satılık veya kiralık mülkünüzün yüksek çözünürlüklü videolarını ve fotoğraflarını yüklemenize izin verir, böylece en iyi anlaşmayı elde edebilirsiniz. Müzakere sürecinin emlak bilgisi ve tecrübesi ile, emlak danışmanlarımız alanlarının en iyileridir.

Alım ve satımı stressiz bir hale dönüştürün. Araştırmalar gayrimenkul aramalarının % 80’inin web üzerinden başladığını gösteriyor. Artık Sattigitti’in yardımını almak için doğru yeri biliyorsunuz.

Doğru alıcıyı bulmak ve en iyi fiyatı almak için her türlü gayrimenkul yardımı sunan Sattigitti, çevrimiçi mal alıcıları ve satıcıları için kesinlikle doğru seçimdir.

Daha fazla bilgi için emlak uzmanlarımızla iletişime geçin

Sattigitti
info@sattigitti.com

Şimdi Ücretsiz Listeleniyor!

100 % Ücretsiz

WhatsApp chat